Reportaż ze ślubu Kasi i Jarka – Strzegom 21.05.2011

Kasia i Jarek zaskoczyli mnie od samego początku. Pierwsza informacja po przyjeździe do Strzegomia – złamana noga u Jarka na tydzień przed ślubem – kule leżą na tylnym siedzeniu jego samochodu.  Kolejna niespodzianka –  “wczoraj ściągnąłem gips – dam radę”… Dał radę 😉 Impreza była rewelacyjna 😉 ponad 150 osób na parkiecie. Bawili się do białego rana jak nie dłużej ;).  Wrzucam kilkadziesiąt wybranych kadrów z reportażu. Sesja plenerowa już w wkrótce. Czekamy aż Jarkowi ściągną gips 😉 pozdrawiam Was serdecznie.

Zdjęcia Ślubne Wrocław, Fotografia Ślubna Wrocław, Fotograf Ślubny Wrocław, Sesja Plenerowa w Karkonoszach, Fotografia Ślubna Jelenia Góra, Zdjęcia Ślubne Poznań, Fotografia Ślubna Poznań, Zdjęcia Ślubne, Zdjęcia Ślubne Wedding Photojournalism Poland

POWRÓT NA GÓRĘUMIEŚĆ NA FACEBOOKSKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ
Jerzy ModrakJuly 13, 2011 - 5:39 pm

Super reportaż ślubny. Dużo ekspresji na wielu fotkach z wesela. Jedno zastrzeżenie (mam nadzieję, że nie spowoduje obrazy): ten ekstremalnie szeroki kąt i jego konsekwencje w postaci walących się ścian i totalnie zachwianej perspektywy. To jakaś polska zaraza, większość polskich fotografów w tym się lubuje, przejaw prowincjonalizmu, wydaje mi się. Oglądam dużo stron fotografów ślubnych na świecie i nigdzie indziej tego nie widzę.

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

N a j n o w s z e   Ś l u b y
F a c e b o o k