Marcowa Sesja Penerowa Tereski i Marcina

Wczorajsza sesja plenerowa z Tereską i Marcinem. Oczywiście nie byłoby tak fantastycznie gdyby nie wyjątkowa asystentka Natalka! Pozdrawiam i miłego oglądania.

Zdjęcia Ślubne Wrocław, Fotografia Ślubna Wrocław, Fotograf Ślubny Wrocław, Sesja Plenerowa w Karkonoszach, Fotografia Ślubna Jelenia Góra, Zdjęcia Ślubne Poznań, Fotografia Ślubna Poznań, Zdjęcia Ślubne, Zdjęcia Ślubne Wedding Photojournalism Poland

POWRÓT NA GÓRĘUMIEŚĆ NA FACEBOOKSKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ
Anna i ChristophMay 18, 2011 - 8:33 pm

Hello!

The best wedding pictures we ever see!!!!!

We hope, that we can have the same photograph, when we have “this date”!:)

….. “DER” Fotograf hat echt “Eier”!!!:) (GERMAN)

SUPER, TOP !!!!!!!!!!!

Anna und Christoph

Teresa i MarcinApril 6, 2011 - 9:41 pm

Mając już wszystkie zdjęcia ze ślubu możemy Ci tylko jeszcze raz podziękować za kawał dobrej roboty – świetna jakość, zaskakujące ujęcia (o których istnieniu nie miałam pojęcia) oraz zdjęcia typu “mistrz drugiego planu” 🙂 A najbardziej w imieniu całej rodziny dziękuję za wspaniałe portrety najmłodszego dziecka moich rodziców czyli Rufuska – najmniej fotogenicznego psa na świecie.

Jerzy ModrakMarch 29, 2011 - 10:09 am

Bardzo w porządeczku ta sesja!

Mariusz WojtkowiakMarch 24, 2011 - 8:11 am

ALE CZAD!!!!!!!!!!!!!

Asystentka NataliaMarch 11, 2011 - 10:22 pm

Zdjęcia są super! Moje ulubione to te z Panem Kowbojem 🙂 No i oczywiście te, na którym uwieczniłeś mojego buta – co wskazuje na to, że moje towarzystwo było niezbędne 😉 Gratuluje pomysłowości i cierpliwości do “modeli” 🙂

MarcinMarch 10, 2011 - 1:11 pm

Zdjęcia bardzo, bardzo mi się podobają -) Szczerze przyznaję że miałem wątpliwości co do sesji w marcu. Ale efekty w całości rozwiewają moje wątpliwości. Kapitalny pomysł z tym miasteczkiem wild-wild-west. Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania i wynagrodziły wszelkie trudy. Masz talent! Dziękuję.

TeresaMarch 10, 2011 - 10:16 am

Jestem w szoku 🙂 Strasznie bałam się sesji w marcu bo brzydko, brudno… A tu się okazało, że potrafisz nawet z brudu zrobić ekstra scenerię 🙂 Zdjęcia z Western City to majstersztyk. Jestem zachwycona!!!

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

N a j n o w s z e   Ś l u b y
F a c e b o o k